Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акриловий світильник-нічник Дазай Чуя (Dazai and Chuuya) зелений tty-n000625
Акриловий світильник-нічник із зображенням героя Чуя Дазая та зеленим підсвічуванням - ідеальний аксесуар для прихильників цього персонажа. Цей нічник створить атмосферу затишку та додасть нотку фантастики до вашого простору. Завдяки зеленому світлу він може бути чудовим декором в спальні або дитячій кімнаті, а також може слугувати нічним світильником для створення приємного освітлення в нічний час.
Характеристики:
- Розмір до 150х200 мм
- міцне оргскло
- Знімні пластини на вибір
- Колір зелений
- Живлення від мережі 220В
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 мм |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Потужність лампи | 3 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Персонаж | Бродячі Пси |
| Пульт дистанційного керування | Немає |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Нічник |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Зелений |
| Колір сальника | Зелений |
| Ширина | 150 мм |




