Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник консольний з лінзою LED BJ 30W 220V 3000Lm 6500K IP65 Ny95000246
Призначення: консольні Світильники LED LJ використовують для освітлення: вулиць, парків,
спортивних майданчиків, білборд, парковок, фонтанів.
Переваги: Світильник виконаний з алюмінію, має високий ступінь захисту від впливу навколишнього середовища, що дозволяє використовувати світильники на відкритому
просторі. У конструкції використані якісні LCCD-драйвери і діоди зі світловим потоком 50 лм / Вт. Мінімалістичний і ергономічний дизайн буде органічно виглядати в будь-якому місці і доповнить загальну картину.
Призначення: консольні Світильники LED LJ використовують для освітлення: вулиць, парків,
спортивних майданчиків, білборд, парковок, фонтанів.
Переваги: Світильник виконаний з алюмінію, має високий ступінь захисту від впливу навколишнього середовища, що дозволяє використовувати світильники на відкритому
просторі. У конструкції використані якісні LCCD-драйвери і діоди зі світловим потоком 50 лм / Вт. Мінімалістичний і ергономічний дизайн буде органічно виглядати в будь-якому місці і доповнить загальну картину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TechnoSystems |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Застосування освітлення | Для ЖКГ, Для зовнішнього освітлення басейнів, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення вулиць, парків, Для освітлення ландшафтів, Для зовнішнього освітлення фонтанів, Для освітлення парковок, Для освітлення рекламних конструкцій |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 30 Вт |
| Світловий потік | 3000 лм |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Консольний світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Додаткові характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Розміри | |
| Висота | 55 см |
| Довжина | 495 см |
| Ширина | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність прожектора | 30W |
| Робоча напруга лампи | 220V |
| Світовий потік (Lm) | 3000Lm |



