Сальник MG63 d40-50мм IP68 чорний Ny95500405
Сальник MG63 d40-50мм IP68 чорний - це високоякісний герметичний аксесуар, розроблений для надійного ущільнення проводів і кабелів діаметром від 40 до 50 мм в умовах вологи, пилу та інших небажаних впливів. Завдяки високому рівню захисту IP68, цей чорний сальник MG63 допомагає забезпечити надійне з'єднання і захист обладнання.
Характеристики:
- Модель: Сальник MG63 d40-50мм IP68 чорний
- Діаметр проводів: 40-50 мм
- Стандарт захисту: IP68 (повний захист від вологи і пилу)
- Колір: Чорний
Особливості:
- Надійне ущільнення проводів і кабелів діаметром від 40 до 50 мм
- Високий рівень захисту від вологи, пилу та інших небажаних впливів
- Чорний колір може додати стильності та виразності
Застосування:
Сальник MG63 d40-50мм IP68 чорний ідеально підходить для використання в різних галузях, включаючи будівництво, промисловість, технічні системи та багато інших. Цей сальник допомагає забезпечити надійне з'єднання і захист вашого обладнання від впливу навколишнього середовища.
Забезпечте надійний захист для проводів і кабелів діаметром від 40 до 50 мм з чорним сальником MG63 d40-50мм IP68. Цей аксесуар допоможе зберегти ефективність вашого обладнання в будь-яких умовах.



